UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 2757502
nr 275 7502
Väggpendyl
Förgylld, H.60, (skador)
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 13 oktober 2003
100 kr
250 kr
200 kr
300 kr
400 kr
ledande budet*